Kalėdiniai renginiai

Tai nutiko turbūt dar lapkritį ar geriausiu atveju gruodžio pradžioj. Mes žinojom, kad mieste vyks kažkoks kalėdinis paradas ar kaip tai pavadint. Bet specialiai nesikėlėm. Nes prasideda gal kokią devintą ryto. Kai bepusryčiaudami išgirdom daug triukšmo, smalsumo nugalėti išlindom lauk. Pasirodo renginys baigėsi ir žmonės skirstėsi, eismas iš uždarytų gatvių buvęs nukreiptas pro mūsiškę.

Čia praūžė renginys. Tuščios išpaišytos gatvės turi ir kažkokio žavesio. Beje, vis galvojom, ką reiškia kelio žymėjimas, kuomet palei kraštą nubrėžiama žydra linija. Paaiškėjo, ad taip žymimas maršrutas visų tokių renginių.

Nors viskas pasibaigė anksčiau nei mes spėjom atsikelti, visgi aptikom visus „dalyvius”vienoje gatvėje, tiesiog sustatytus.

Kitą savaitę vyko panašus renginys pajūryje, tik vietoj didelių skulptūrų visi vairavo savo senus automobilius. Toks nedidelis vietinis renginukas, kuriame pasirodo vietinė bendruomenė.

Tiek greitkelių patruliai, tiek šunys apkarstyti blizgučiais.

Gelbėtojai.

Reikėjo matyt kaip visi sėdinėjantys vaikai pakilo išgirdę, kad atvažiuoja Kalėdų Senis!

Taigi, Kalėdos po palme.

Gal kada jau minėjom apie paupy esančią alaus daryklą ir parką prie jos. Iš kito kranto gali stebėt judančias skulptūras ar kaip tai pavadint. Prieš Kalėdas pastato naujų, šventinių, ir visi eina pažiūrėt.

Vieną rytą išgirdom pypsėjimą lauke. Vestuvės, matyt, – nusprendėm. Kai pypsėjimas nesiliovė ir tik stiprėjo, išlindom į kiemą, t.y. gatvę.

Visa gatvė kiek matyt buvo pilna motociklų.

Ir jie važiavo, važiavo. Stebėjomės iš kur tiek šitam mieste motociklų? Juk papratom dienom jų visai nedaug. O čia kažkur 8000. Ir visi vežė žaislus vaikų namams ir pan.

Ta šeimyna antram plane išsiskleidė kėdutes ir sau stebėjo viską, o kartais koks motociklininkas stabteldavo ir duodavo vaikam saują saldainių.

Na ir dar pora kalėdinių papuošimų namuose pajūry 🙂

Miesto pagrindinė eglė prie fontano.

Visokie sutvėrimai gyvena po eglute.

O vieno prekybos centro glūdumoje slypi „ola”, kurioje gruodį įsikuria Kalėdų senis tai vaikai gali jam ant kelių pasėdėt ir pan. Dar gali stebėt nykštukų darbą.

O pagrindinėj gatvėj gali pasisukt ant karuselės.

 

O čia mūsų namams puošti.

Mūsų „eglė”.