Camberwell sekmadienis :D

Versta google translate, tai nesijuokit:
Camberwell sekmadienis yra populiarus šiukšlių lobis rinkoje vyksta kiekvieną sekmadienį, „Rotary” klubo Balwyn, „Burke ir Riversdale keliai, Camberwell gale Carpark. Tik antra vertus, prekėms, arba Rankų darbo prekės, specialiai pagamintas pagal stallholder, neįskaitant maisto produktų yra parduodama turguje, todėl jos puikiai tinka vintage drabužių, indų ir knygų, taip pat neįprastų dalykų, pavyzdžiui, fotoalbumų, rašomosios mašinėlės ir dekoratyviniai dirbiniai. Jūs niekada nežinote, ką jūs rasite ten ir su šiek tiek sėkmės ir kasimo mechanizmai ir jums gali atskleisti, kad paslėptas derliaus perlas. Kai kiosko savininkai laimingas derėtis, kad jums gali būti suteikta galimybė sutaupyti keletą dolerių. Tai lengva praleisti visą rytą klajojo per pietums metu rinkose vienoje iš daugybės kavinių ir restoranų Burke Road.

Bet turb8t supratot esmę. Tai va ir mes nuėjom į tą turgų. Ir išleidom visus pinigus, kiek turėjom. Kitą syk nešimės irgi ribotą kiekį, nes tiek gėrybių…

Tas prisukamas patefonas visus pakerėjo, o ir spintelė labai nebloga!

O čia pats geriausias stendas. Tiksliau vienas iš 2 lego pardavėjų. Vienas parduoda retesnes figūrėles, o kitas – detales, tai gali pats susirinkt. Tik va kainos dvigubos su panašiais dalykais Londone palyginus. O gal tik man taip pasirodė.