Naracoorte vėl

Pastaruoju metu mum žiauriai sekasi kempingauti… Apskritai, Australijoj arba šalta arba karšta, normaliai nelabai ir būna. Taigi, tą naktį lijo ir dar be to tapo klaikiai šalta, tad apsistojom vietiniam viešbutuke Naracoorte kaime. Tam, kur nuotraukoj antram plane. Kai su Reda važiavom, čia pat buvom sustoję kavos. Tai va virš to bariuko ir lošimo automatų įsikūręs ir hotelis. Australijoj vis kitaip – hotel yra pigiau ir prasčiau už motel.

Sunku ryte buvo patikėt šiuo ženklu, bet visgi čia jau pietų Australija ir toliau nuo kranto, tad vasarą būna tikrai karšta.

(Užrašas ženkle: Vaikai ir gyvūnai miršta karštose mašinose).

Bet vieta buvo verta nakvynės ir ilgenio apsilankymo. Aplankėm dieną pelkes Bool lagoon. Nuotraukoj – garniai medžioja.

Sutikom pažįstamų ir ne visai paukščių ir žvėrių. Pelkėse dar per šalta, tad nebuvo uodų, o paukščiai, varlės, žiogai ir velniai žino kas kėlė beprotišką triukšmą, bet labai smagų.

Rapsai!

Dabar viskas žaliuoja, tad kalvelės priminė Windows darbastalį ar kaip ten jis t.y. desktop’ą.

O čia australiškos šarkinės žąsys medyje. Čia įprasta prie juodai baltai margintų paukščių pavadinimo pridėt žodį šarkinis. Šarkinė žąsis, šarkinis vieversys (čia tas paukštukas su problemom, dažnai stebim kaip jis atakuoja tamsintus langus ir kitokiu atspindinčius paviršius. Prie sankryžos netoliese kaip tik toks gyvena, tad užsidegus raudnai šviesai, jis prisistato ir pyksta savo atspindžio mašinų languose.).

O žąsys gan baikščios, bet gai stebėt i būdelės. Jos gagena ir loja.

Taigi, sveiki atvykę į Pietų Australiją! Kaimenlio prekybos centre gali nusipirkt visko, ko reikia alaus gamybai.

Vakare ėjom į ekskursiją po šikšnosparnių olas, tačiau, kai pasirodė patys padarėliai , buvo jau per tamsu fotografuoti.

 

3 mintys apie „Naracoorte vėl“

  1. Labai grazios nuotraukos ! Kokie pauksciu kadrai geri ! Reda turbut lydosi ziuredama ;D

  2. Tik įsivaizduok tą gagenimą choru ir naktį pelkėse!
    Jei tik turėčiau visada fotiką po ranka galėčiau vest fotodokumentikos skyrelį – kaip Laurius prie paukščio sėlina 😀

Komentarai uždrausti.